عکس، تزئینی و مربوط به حال و هوای سومین دوره استارتاپ ویکند در مشهد است. | عکاس: محمدحسین کیانی‌پور

عکس، تزئینی و مربوط به حال و هوای سومین دوره استارتاپ ویکند در مشهد است. | عکاس: محمدحسین کیانی‌پور

“استارتاپی‌ها” رسانه تخصصی اکوسیستم کارآفرینی و فضای استارتاپی خراسان است.

در “استارتاپی‌ها” تلاش می‌کنیم اجزای مختلف اکوسیستم کارآفرینی در خراسان (و به طور ویژه، مشهد) را معرفی کنیم و آنها را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

سعی می‌کنیم در کنار تعامل و همکاری با جوامع، نهادها و سازمانهای کلیدی در حوزه کارآفرینی استان، فعالیت خود را به عنوان یک رسانه مستقل و با رعایت اصول حرفه‌ای ژورنالیستی انجام دهیم.

در “استارتاپی‌ها”، تلاش می‌کنیم تا با پوشش رویدادها (نشست‌ها، جلسات، مسابقات، جشنواره ها و …) که در فضای استارتاپی و کارآفرینی استان رخ می‌دهد، افراد بیشتری را نسبت به این حوزه مطلع و علاقه‌مند کنیم.

اخبار و اطلاعاتی در مورد کارآفرینی و ارزش‌آفرینی کسب و کارها و معرفی و نقد و بررسی تجارب موفقیت و شکست استارتاپ‌ها، در “استارتاپی‌ها” منتشر می‌شود.


تقویم جامع اکوسیستم کارآفرینی خراسان

یک تقویم استارتاپی در سایت تدارک دیده‌ایم که از شما دعوت می‌کنیم آن را به تقویم شخصی‌تان در گوشی هوشمند، تبلت و نرم‌افزار اوت‌لوک اضافه کنید تا همواره در جریان آخرین رویدادهای این حوزه قرار بگیرید و رویدادی را از دست ندهید.


کانال‌های ارتباطی با ما

برای حفظ ارتباط با ما، پیشنهاد می‌کنیم در خبرنامه ایمیلی ما عضو شوید و عضوی از جامعه “استارتاپی‌ها”ی خراسان شوید.

علاوه بر سایت، اکانت‌های فعالی در شبکه‌های مختلف اجتماعی داریم که با دنبال کردن ما در شبکه‌های مورد علاقه‌تان، می‌توانیم بیشتر با هم در ارتباط باشیم.


گردانندگان سایت چه کسانی هستند؟

گردانندگان “استارتاپی‌ها” گروهی از افراد دارای تجارب و توانمندی‌های مختلف در دو حوزه «ارزش‌آفرینی شغلی و مباحث استارتاپی» و «رسانه‌های آنلاین» هستند.

ما تلاش می‌کنیم با ارائه مطالب خبری، تحلیلی و آموزشی و همچنین برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی، بستر لازم برای هم‌افزایی اجزای این اکوسیستم را مهیا نموده و نقش خود را به عنوان یک رسانه تخصصی ایفا کنیم.

هدف ما، تقویت اکوسیستم کارآفرینی خراسان و کمک به استقرار جامعه دانایی‌محور است.