برگزاری اولین رویداد بین المللی تداکس مشهد (TEDxMashhad)

ted-talks-logo-motion-graphics-visual-effects-3d-animation-branding-design-film

نخستین رویداد بزرگ تداکس(TEDx) مشهد ۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۴ برگزار می شود. این رویداد که توسط پارک علم و فناوری خراسان و تعدادی از اساتید و دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد پایه ریزی شده است، با کسب مجوز های لازم از سازمان جهانی غیرانتفاعی TED، نخستین تجربه برگزاری رویداد تداکس در مشهد مقدس است.

ted-talks-logo-motion-graphics-visual-effects-3d-animation-branding-design-film

در رویداد “TEDx Mashhad” سخنرانی‌های زنده توسط افرادی الهام بخش و نیز پخش فیلم های سخنرانی های جهانی جذاب تد، دست به دست یکدیگر می‌دهد تا مخاطبان را به اندیشه های عمیق و خلاق وا دارد و شیوه های تازه نگریستن به مضامین و موضوعات محلی و جهانی را فراروی ایشان بگذارد. همه شهروندان شهر مشهد که دغدغه بهتر زیستن را دارند به این رویداد بزرگ دعوت می شوند.

123

رویداد TEDx را از طریق این لینک (آشنایی با TEDx) بیشتر بشناسیم.

در هر رویداد تداکس جمعی متفاوت از برترین فعالان و صاحب نظران حوزه های مختلف علم و هنر و صنعت گرد هم می آیند تا با سخنرانی خود الهام بخش شرکت کنندگان باشند. در تداکس مشهد پذیرای سخنرانی جذاب بزرگان ایران و مشهد هستیم:

kianiyan

  • استاد رضا کیانیان

استاد کیانیان از مفاخر شهر مشهد برنده تندیس سیمرغ بلورین، با تجربه والای خود در بازیگری، نویسندگی و عکاسی، در رویداد تداکس فردوسی به دنبال بیان ایده هایی است که پس از سال ها بازیگری، نویسندگی و سفر بدانها رسیده است. او می خواهد این حرف های تازه را با همشهری های مشهدی خود در میان بگذارد.

 

 

frootan

  • مهندس بهروز فروتن ( کارآفرین برتر ایران و بنیانگذار صنایع غذایی بهروز):

آقای فروتن با تجربه چندساله خود از کار در صنعت اعتقاد دارد پیوستگی علوم یعنی پیشرفت در کار و چرخ دنده این پیشرفت را کارآفرینی میداند. مهندس فروتن با بیان جذاب خود به دنبال آن است تا نگرشی نو نسبت به کارآفرینی را مطرح سازد.

 

 

eslami

 

  • دکتر شهرام اسلامی (روانشناس و سخنران برنامه سیمای خانواده شبکه ۱ سیما):

دکتر اسلامی با تاکید بر انگیزه بخشی، سخنرانی خود را ارائه می کنند. ایشان با ارائه راهکارهای عملی، از ابعاد مختلف زندگی و نکات پیروزی صحبت می کنند و به دنبال آنند که در ذهن مخاطب خود عاملی برای انگیزه بیشتر در زندگی کاری و شخصی ایجاد کنند.

 

 

 

moghimi

  • دکتر بهمن مقیمی (عضو هیئت علمی دانشگاه آمریکایی گرجستان، مشاور بین المللی عرصه مدیریت و بازاریابی):

دکتر مقیمی با بیان دیدگاه های جدید درباره مدیریت به دنبال بازپروری و شناساندن ارزش سرمایه های انسانی در سازمان هاست. وی درباره نکات مدیریتی در سازمانهای ایرانی و تفاوت آنها با سازمان های سایر کشورها صحبت می کند. او در نهایت راهکارهایی برای مدیران و کارکنان اراثه خواهد کرد.

 

 

 

 

  • مهندس محمدباقر طباطبایی (عضو کمیته راهبردی مشهد۲۰۱۷):

مهندس طباطبایی با صحبت درباره مشهد ۲۰۱۷ به دنبال آگاهی بخشی درباره این رویداد در بین مردم مشهد مقدس است. ایشان با صحبت درباره پتانسیل های شهر مشهد و نیز رویداد بزرگ مشهد ۲۰۱۷ به دنبال بازشناساندن این رویداد برای مردم است.

این رویداد بزرگ در تاریخ ۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۴ از ساعت ۱۵ تا ۱۹ در تالار بزرگ شهر مشهد برگزار خواهد شد.

photo_2016-03-01_10-19-00

هزینه کنفرانس برای دانشجویان ۴۵ هزار تومان و برای مدیران صنعت، کارآفرینان، اساتید دانشگاه، روانشناسان و کلیه علاقه مندان به علم و هنر و صنعت ۵۵ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

هدف از برگزاری این رویداد در واپسین روزهای سال ۱۳۹۴ در اختیار قرار دادن فرصتی برای شرکت کنندگان این رویداد بزرگ است تا بهار خود را با “نو دیدن” و “نو اندیشیدن” آغاز کنند.

برای اطلاعات بیشتر لطفا به سایت http://tedxmashhad.ir و کانال تلگرامی https://telegram.me/TEDxFerdowsiMashhad مراجعه فرمایید.

کارت دعوت این رویداد:

photo_2016-03-02_09-49-55

تیم اجرایی برگزاری این رویداد ارزشمند:

organizers

 

1 دیدگاه

  1. کاغذ دیواری می‌گه:

    تشکر از سایت و مطالب ارزندتون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *